Erik Olsson oljemålning

Erik Olsson oljemålning
Erik Olsson oljemålning
Erik Olsson oljemålning
Erik Olsson oljemålning
Erik Olsson oljemålning
Erik Olsson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK OLSSON (1919-2006): "Kronvall Eksta", signerad och daterad Erik Olsson Sanda -61, olja på duk, 28x65 cm

848164

2020-12-03