Inger Sitter etsning

Inger Sitter etsning
Inger Sitter etsning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGER SITTER (Norge, född 1929): Komposition, signerad och daterad Inger Sitter -56, 3/20, etsning, bildmått 48x33 cm

848167

2020-12-03