Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGER SITTER (Norge, född 1929): Komposition, signerad och daterad Inger Sitter -56, 3/20, etsning, bildmått 48x33 cm
848167
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här