ANDERS WIDOFF: Utan titel
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ANDERS WIDOFF (född 1953): Utan titel, 1998, signerad Widoff 29.11.98, olja på ritfilm, 28x21 cm
Konstverket är ursprungligen ett orginalverk som medföljde en numrerad upplaga av katalogen A view called voice.
Kuntoraportti
848179
Päivämäärä:
2020-12-06