ANDERS WIDOFF: Utan titel

ANDERS WIDOFF: Utan titel
ANDERS WIDOFF: Utan titel
ANDERS WIDOFF: Utan titel
ANDERS WIDOFF: Utan titel
ANDERS WIDOFF: Utan titel
ANDERS WIDOFF: Utan titel
ANDERS WIDOFF: Utan titel
ANDERS WIDOFF: Utan titel

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ANDERS WIDOFF (född 1953): Utan titel, 1998, signerad Widoff 29.11.98, olja på ritfilm, 28x21 cm

Konstverket är ursprungligen ett orginalverk som medföljde en numrerad upplaga av katalogen A view called voice.

Kuntoraportti

848179

Päivämäärä:

2020-12-06