Börje Veslen

Börje Veslen
Börje Veslen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BÖRJE VESLEN (1903-73): "Ecce homo", etsning, signerad, plåtstorlek 17,5 x 9 cm.

Ej examinerad ur ram.

848185

2020-12-10