Damarbetsbord

Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMARBETSBORD, sengustaviansk stil, 1800-tal, fanerat med mahogny, beslag samt dekor i mässing, låda i sargen, höjd 77, 40 x 79 cm

848198

2020-12-10