Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THOMAS OLSSON, (född 1951), "The Two-Step", signerad, daterad a tergo Jan 1987, akryl på duk, tvådelad, ca 88x103 cm
848201
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här