Thomas Olsson, akryl

Thomas Olsson, akryl
Thomas Olsson, akryl
Thomas Olsson, akryl
Thomas Olsson, akryl

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THOMAS OLSSON, (född 1951), "The Two-Step", signerad, daterad a tergo Jan 1987, akryl på duk, tvådelad, ca 88x103 cm

848201

2020-12-07