Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOFFERT, brickmärkt Väskan, Kungstagan/Götgatan 23, aluminium, detaljer i plåt och skinn, invändigt kläödd med tyg och remmar, nyckel skanas, 80x23,5x50 cm
Bucklor, hål i tyget, slitage
848205
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här