Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOFFERT, brickmärkt Väskan, Kungstagan/Götgatan 23, aluminium, detaljer i plåt och skinn, invändigt kläödd med tyg och remmar, nyckel skanas, 80x23,5x50 cm

Bucklor, hål i tyget, slitage

848205

2020-12-07