Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AMPEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, för 4 ljus, ringen med dekor i relief av mässingsplåt, diameter ca 44 cm, höjd med kedja ca 50 cm
Slitage,
848206
2020-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här