Ampel Karl Johan

Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, för 4 ljus, ringen med dekor i relief av mässingsplåt, diameter ca 44 cm, höjd med kedja ca 50 cm

Slitage,

848206

2020-12-10