Drickaback

Drickaback
Drickaback
Drickaback
Drickaback
Drickaback
Drickaback

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRICKABACK, 1900-talets mitt, målat trä, metallhandtag, mått 52x35x18 cm

Slitage, mindre rost

848211

2020-12-13