Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WIWEN NILSSON, servettringar, sterlingsilver, Lund, 1956, hexagonal form med monogram DW respektive A-L W, diameter 4 cm, höjd 2,5 cm.
Bruksslitage och repor.
848221
2020-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här