Wiwen Nilsson servettringar

Wiwen Nilsson servettringar
Wiwen Nilsson servettringar
Wiwen Nilsson servettringar
Wiwen Nilsson servettringar
Wiwen Nilsson servettringar
Wiwen Nilsson servettringar
Wiwen Nilsson servettringar
Wiwen Nilsson servettringar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIWEN NILSSON, servettringar, sterlingsilver, Lund, 1956, hexagonal form med monogram DW respektive A-L W, diameter 4 cm, höjd 2,5 cm.

Bruksslitage och repor.

848221

2020-12-13