Utdragsoffa allmoge

Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge
Utdragsoffa allmoge

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTDRAGSSOFFA, allmoge, 1800-tal, genombruten dekor, bemålad fur, längd ca 180, sitthöjd 50 cm

Slitage, märken, fläckar

848224

2020-12-15