Telefonapparat

Telefonapparat
Telefonapparat
Telefonapparat
Telefonapparat
Telefonapparat
Telefonapparat
Telefonapparat
Telefonapparat
Telefonapparat
Telefonapparat
Telefonapparat
Telefonapparat

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TELEFONAPPARAT, 1930/40-tal, ekfodral, bakelitdetaljer, märkt K. Telegrafverkets Verkstad, Stockholm, bricka med nr 75, höjd 59 cm

Bruksslitage

848231

2020-12-01