Brita Nordencreutz oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Sydländskt motiv, olja på duk, signerad och daterad -67, ca 40x32 cm

848243

2020-12-07