Jan Stenvinkel litografi

Jan Stenvinkel litografi
Jan Stenvinkel litografi
Jan Stenvinkel litografi
Jan Stenvinkel litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): Komposition, signerad Stenwinkel, numrerad 106/125, färglitografi, bladmått ca 56x78 cm

Ej examinerad ur ram

848245

2020-12-07