Cocktail sett Strömbergshyttan

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

COCKTAIL SET, signerad Strömbergshyttan E188, 1950-tal, sterling silver beslag och sked (Danske Guldsmedes Haandvaerk Denmark), höjd 23,5 cm, skedens längd 27,5 cm

848248

2020-12-07