Peder Josefsson

Peder Josefsson
Peder Josefsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PEDER JOSEFSSON (född 1943), träsnitt, "Lou Lan II", signerad och numrerad 30/40, 39x120 cm.

Ej examinerad ur ram.

848252

2020-12-13