Ray Stalje olja på duk
Valmis
2020-12-13
848253
| Korkein tarjous | 3 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 100x115 cm.
Framstår i gott skick