Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN MEYER ANDERSEN (1918-2005) Motiv med plöjande hästar, signerad, olja på duk, ca 69x99 cm
848254
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här