Johan Meyer Ndersen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN MEYER ANDERSEN (1918-2005) Motiv med plöjande hästar, signerad, olja på duk, ca 69x99 cm

848254

2020-12-07