David Wallin

David Wallin
David Wallin
David Wallin
David Wallin
David Wallin
David Wallin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): "Vättern vid Omberg, signerad D Wallin, daterad atergo -44, olja på pannå, 45x65 cm

848268

2020-12-03