Metronom

Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

METRONOM, Maelzel Paquet, Frankrike, fodral av mahogny, signerad i tush invändigt av tillverkaren, höjd ca 23 cm

Smärre slitage

848281

2020-12-01