Klubbat för:
640 EUR
Utropspris
600 EUR
BORD, slutet av 1800-talet, fanerad med mahogny, diameter ca 117 cm, höjd 76 cm.
Mellan skivor och kopplings delar saknas
848304
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här