Utgår Mahogny bord sent 1800-tal

Klubbat för:

640 EUR

Utropspris

600 EUR

BORD, slutet av 1800-talet, fanerad med mahogny, diameter ca 117 cm, höjd 76 cm.

Mellan skivor och kopplings delar saknas

848304

2020-12-07