Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOBAKSDOSOR, 2 st, 17/1800-tal, mässing/ koppar, en märkt "Ferdinandus ...", 1längd ca 15-18 cm
Slitage, bucklor
848306
2020-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här