Tobaksdosor 17/1800-tal

Tobaksdosor 17/1800-tal
Tobaksdosor 17/1800-tal
Tobaksdosor 17/1800-tal
Tobaksdosor 17/1800-tal
Tobaksdosor 17/1800-tal
Tobaksdosor 17/1800-tal
Tobaksdosor 17/1800-tal
Tobaksdosor 17/1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOBAKSDOSOR, 2 st, 17/1800-tal, mässing/ koppar, en märkt "Ferdinandus ...", 1längd ca 15-18 cm

Slitage, bucklor

848306

2020-12-01