Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIGURD HUSMAN (1902-1986): "Tenniskungen", signerad och daterad S Husman 1938, skuret och bemålat trä, höjd inkl sockel, ca 28 cm
848312
2020-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här