Frank Thomas Carter oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRANK THOMAS CARTER (Storbritanien 1853-1934): Coquet Northumberland, signerad atergo F.T Carter, olja på duk, 61x91 cm

Duklagningar

848314

2020-12-03