Fiskbestick silver

Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver
Fiskbestick silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FISKBESTICK, 12 dlr, silver, C.G. Hallberg, bestående av: 6 gafflar (18 cm), 6 knivar (22 cm), kontrollstämplar, total vikt ca 645 cm

Bruksspår, slitage och repor

848322

2020-12-08