Knivar Gurkha

Knivar Gurkha
Knivar Gurkha
Knivar Gurkha
Knivar Gurkha
Knivar Gurkha
Knivar Gurkha
Knivar Gurkha
Knivar Gurkha
Knivar Gurkha
Knivar Gurkha
Knivar Gurkha
Knivar Gurkha

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

KNIVAR, 2 st, Gurkha, 1900-tal, längder ca 36-45 cm

Skador, slitage

848325

2020-12-14