Wallåkra vaser

Wallåkra vaser
Wallåkra vaser
Wallåkra vaser
Wallåkra vaser
Wallåkra vaser
Wallåkra vaser
Wallåkra vaser
Wallåkra vaser

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

ARTHUR ANDERSSON, vaser, 3 st, stengods, glaserade i brunt, stämplade Wallåkra, signerade AWA, höjd 18-22 cm

848326

2020-12-01