Reijmyre servisdelar glas

Reijmyre servisdelar glas
Reijmyre servisdelar glas
Reijmyre servisdelar glas
Reijmyre servisdelar glas
Reijmyre servisdelar glas
Reijmyre servisdelar glas
Reijmyre servisdelar glas
Reijmyre servisdelar glas
Reijmyre servisdelar glas
Reijmyre servisdelar glas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISDELAR, 23 delar, 1900-tal, rött glas, troligen Reijmyre Glasbruk, bestående av efterrättsskålar samt assietter

Slitage, nagg förekommer

848328

2020-12-07