Helge Frender

Helge Frender
Helge Frender
Helge Frender
Helge Frender

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE FRENDER (1906-1976): Landskapsmotiv, olja på duk, signerad, bildmått 74x93 cm

848331

2020-12-02