Wilhelm Von Gegerfeldt oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Vendig, signerad W V Gegerfeldt, olja på duk, 67x94 cm

Krackeleringar

848346

2020-12-03