Skulptur Buddha

Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, Buddha, 1900-tal, bemålat trä, höjd ca 32 cm

Slitage

848351

2020-12-14