Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRANDY PAN, Silver, med svarvat trähandtag, Pierre Hippolyte Fournerot, Paris 1830-tal, höjd ca 7,5, längd med handtag 29,5 cm, vikt med handtag 390 g
Slitage och repor
848356
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här