Doxa fickur

Doxa fickur
Doxa fickur
Doxa fickur
Doxa fickur
Doxa fickur
Doxa fickur
Doxa fickur
Doxa fickur
Doxa fickur
Doxa fickur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, Doxa, motiv med rörlig erotisk scen, 1900-talets andra hälft, urverk samt boett märkt Doxa, diameter 51 mm

Bruksslitage, går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

848360

2020-12-07