Skulptur lejon

Skulptur lejon
Skulptur lejon
Skulptur lejon
Skulptur lejon
Skulptur lejon
Skulptur lejon
Skulptur lejon
Skulptur lejon
Skulptur lejon
Skulptur lejon

Klubbat för:

1 300 SEK

800 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, i form av lejon, mässing, höjd ca 15, längd 21 cm

Slitage

848367

2020-12-14