Brickor & coasters, proveniens Ulriksdals Värdshus
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKOR OCH COASTERS, nysilver och pläter, 8 brickor och 34 coasters, vissa märkta Solvalla och Ulriksdals Värdshus, längsta längd 61 cm
PROVENIENS: Restaurangerna på Solvalla respektive Ulriksdals Värdshus
Visst bruksslitage
848369
2020-12-12