Brickor & coasters, proveniens Ulriksdals Värdshus

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKOR OCH COASTERS, nysilver och pläter, 8 brickor och 34 coasters, vissa märkta Solvalla och Ulriksdals Värdshus, längsta längd 61 cm

PROVENIENS: Restaurangerna på Solvalla respektive Ulriksdals Värdshus

Visst bruksslitage

848369

2020-12-12