Bilar 2 st

Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st
Bilar 2 st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BILAR, 2 st, BANDAI LINCOLN CABRIOLET, Continental Mark III, omkring 1958, lackerad plåt i vitt, litograferad inredning, friktionsdriven, längd 29 cm. JOUSTRA PORSCHE, 1960-tal, litograferad plåt i rött med detaljer i vitt och svart, friktionsdriven, längd ca 21 cm

Joustra med skadad fabriksförpackning, Lincoln saknar kylarprydnad samt ratt, smärre skador

848374

2020-12-01