Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND KEMPE (1907-1991): "Det vita rummet", 1952, 55x65 cm, olka på duk, signerad
PROVENIENS:
Galerie Blanche, okt 1953
848390
2020-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här