Roland Kempe oljemålning

Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991): "Det vita rummet", 1952, 55x65 cm, olka på duk, signerad

PROVENIENS:
Galerie Blanche, okt 1953

848390

2020-12-01