Podreuse Louis XV-stil

Podreuse Louis XV-stil
Podreuse Louis XV-stil
Podreuse Louis XV-stil
Podreuse Louis XV-stil
Podreuse Louis XV-stil
Podreuse Louis XV-stil
Podreuse Louis XV-stil
Podreuse Louis XV-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PODREUSE, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, fanérad i alm, beslag i mässing, delvis blindlådor, höjd ca 72, 76x45 cm

Brukslitage, smärre ytskador

848392

2020-12-05