Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PELARBORD, 18/1900-tal, Italien, riklig dekor med intarsia, höjd ca 61, diameter 110 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
848398
2020-12-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner