Konsolbord gustaviansk stil

Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil
Konsolbord gustaviansk stil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLBORD, 18/1900-tal, gustaviansk stil, marmorskiva, bronserad, dekor med rosgirlanger i pastellage, höjd ca 75, 87x45 cm

Skador, slitage

848400

2020-12-11