Sängram rokokostil

Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil
Sängram rokokostil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGRAM, rokokostil, 1900-tal, bemålat och bronserad, höjder ca 85-125, innermått 180x200 cm

Slitage, märken

848401

2020-12-11