Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, fasettslipat glas, etikettmärkt Åke Österlunds Förgylleri, ca 146x55 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
848402
2020-12-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner